Czajnik elektryczny Philips HD9351/90

Nowość Czajnik elektryczny Philips HD9351/90 Zobacz większe

184,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Czajnik elektryczny Philips HD9351/90

Cechy produktu

 • Pokrywka z mechanizmem sprężynowym
 • Pojemność 1,7 l
 • Wskaźnik świetlny
 • Obudowa w całości ze stali szlachetnej
 • Automatyczne wyłączanie
 • Obrotowa podstawa
 • Schowek na przewód
 • Filtr z mikrosiateczką

Stworzony z myślą o trwałości

Wytrzymała, całkowicie metalowa obudowa z atestowanej do kontaktu z żywnością szczotkowanej stali szlachetnej zapewnia długi okres eksploatacji.

Ukryty element grzejny ze stali szlachetnej umożliwia szybkie gotowanie i łatwe czyszczenie. Wskaźnik świetlny wbudowany w wyłącznik zapala się gdy czajnik jest włączony. System bezpieczeństwa zabezpiecza przed włączeniem pustego czajnika. Wyłącza się automatycznie po zagotowaniu wody.

Wykonany ze stali szlachetnej z bardzo dużym otworem

Czajnik można napełnić po otwarciu pokrywki z mechanizmem sprężynowym lub przez dziobek. Pokrywkę można otworzyć bez wysiłku za pomocą przycisku, unikając kontaktu z parą. Duży otwór ułatwia czyszczenie.

Poziom wody można łatwo odczytać dzięki wskaźnikowi znajdującemu się pod uchwytem.

Bezprzewodowy czajnik z obrotową (360°) podstawą

Bezprzewodowy czajnik znajduje się na obrotowej (360°) podstawie, co umożliwia łatwe podnoszenie i odstawianie urządzenia. Przewód można nawinąć pod podstawą, aby dowolnie dopasować jego długość i łatwo go schować.

Zdejmowany filtr z mikrosiateczką wyłapuje drobne cząsteczki kamienia, nawet o wielkości 200 mikronów, zapewniając czystość wody.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).