BLENDER KIELICHOWY PHILIPS SERIES 5000 HR3573/90 + BIDON

Nowość BLENDER KIELICHOWY PHILIPS SERIES 5000 HR3573/90 + BIDON Zobacz większe

424,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

BLENDER KIELICHOWY PHILIPS SERIES 5000 HR3573/90 + BIDON

 • Technologia ProBlend Crush
 • Moc silnika 1000 W
 • Szklany dzbanek o pojemności roboczej 1,5 l
 • W zestawie przenośny bidon
 • Regulacja prędkości
 • Funkcja pulsacji

Szybki blender z potężnym silnikiem 1000 W

Wydajny silnik o mocy 1000 W zapewnia równowagę między energooszczędnością a doskonałymi efektami miksowania. Zaprojektowany, aby zmaksymalizować wydajność technologii ProBlend Crush.

Technologia ProBlend Crush dwukrotnie przyspiesza przetwarzanie najtwardszych składników w najlepsze koktajle. Nasze unikalne 6-ramienne ostrza w połączeniu z wydajnym silnikiem o mocy 1000 W dokładnie kruszą lód i duże kawałki składników.

Duży prążkowany szklany dzbanek o innowacyjnej konstrukcji

Prążkowany szklany dzbanek o innowacyjnej konstrukcji zapewnia optymalny przepływ składników, umożliwiając uzyskanie doskonałych rezultatów miksowania. Pojemność robocza 2-litrowego dzbanka to 1,5 litra, dzięki czemu pyszne koktajle można wypić z całą rodziną lub zachować na później.

Możliwość zdjęcia części tnącej ułatwia czyszczenie. Zdejmowana część tnąca została zaprojektowana z myślą o dokładniejszym czyszczeniu. Wszystkie odłączane części można również myć w zmywarce.

Wygodne pokrętło regulujące z wieloma ustawieniami prędkości

Pokrętło regulacji z uchwytem antypoślizgowym umożliwia łatwe dostosowywanie prędkości blendera. Od delikatnego miksowania miękkich owoców po dynamiczne rozdrabnianie twardszych owoców i warzyw. Dzięki ustawianym ręcznie poziomom prędkości wybór należy do Ciebie.

Dokładnie zmiksuj swoje koktajle, używając poręcznej funkcji pulsacji, aby wszystkie grudki dotarły do ostrzy i zostały ponownie zmiksowane.

Bidon z liniowymi znacznikami poziomu

Delektuj się zdrowymi koktajlami nawet w podróży, korzystając z przenośnego bidonu

Dane techniczne:

 • Producent: Philips
 • Kolor: Srebrno-Czarny
 • Częstotliwość: 50–60 Hz
 • Pojemność dzbanka: 2  L
 • Moc: 1000  W
 • Pojemność robocza blendera: 1,5  L
 • Typ pokrywki: Wymienna
 • Ostrze: 6-ramienne ostrze
 • Szybki interfejs użytkownika: Pokrętło
 • Materiał ostrza: Stal szlachetna
 • Materiał dzbanka: Szklany
 • Materiał korpusu: Metal

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).