Frytkownica beztłuszczowa Philips Seria 3000 HD9100/80 1500W 3,7 l

Nowość Frytkownica beztłuszczowa Philips Seria 3000 HD9100/80 1500W 3,7 l Zobacz większe

274,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Frytkownica beztłuszczowa Philips Seria 3000 HD9100/80 1500W 3,7 l

 • Typ: Frytkownica beztłuszczowa
 • Pojemność w litrach: 3,7l
 • Kolor: Czarny
 • Moc: 1500W
 • Regulacja temperatury
 • Regulacja czasu
 • Automatyczne wyłączanie
 • Opatentowana technologia Rapid Air

Technologia RapidAir

Unikalna konstrukcja Starfish z technologią RapidAir powoduje wirowanie gorącego powietrza, tworząc pyszne potrawy, chrupiące na zewnątrz i miękkie w środku, przy niewielkiej ilości oleju lub bez niego.

Powietrze to nowy olej

Seria Philips AirFryer 3000 wykorzystuje gorące powietrze do przyrządzania ulubionych potraw na idealną chrupkość, zużywając nawet 90% mniej tłuszczu.

Pyszne przepisy na urządzenie Philips Airfryer

Odkryj setki atrakcyjnych przepisów AirFryer na pyszne, zdrowe i szybkie jedzenie. Receptury NutriU do codziennego stosowania zostały zatwierdzone przez ekspertów ds. żywienia.

Spersonalizowane przepisy

Otrzymuj codzienne rekomendacje przepisów dostosowane do preferencji Twojej rodziny. Im częściej korzystasz z NutriU, tym lepiej może dostosować pomysły na pyszne przepisy do Twoich potrzeb. Czerp inspirację od innych szefów kuchni i obserwuj ludzi o podobnych gustach.

Funkcje gotowania 12 w 1

Philips AirFryer otwiera świat możliwości: możesz smażyć, piec, grillować, suszyć, rozmrażać, podgrzewać i wiele więcej.

Domowe jedzenie. Łatwe do zrobienia

Uwolnij pełny potencjał urządzenia AirFryer, aby gotować smaczniejsze i zdrowsze jedzenie. Odkryj funkcje oszczędzające czas i doskonal swoje umiejętności gotowania, aby tworzyć domowe posiłki, którymi Ty i Twoja rodzina będziecie cieszyć się każdego dnia.

Kontrola czasu i temperatury

Zintegrowany timer umożliwia wstępne ustawienie czasu gotowania do 60 minut. Funkcja automatycznego wyłączania informuje sygnałem dźwiękowym, że danie jest gotowe. W pełni regulowana regulacja temperatury pozwala na ustawienie najlepszej, aż do 200 stopni, tryb podgrzewania przygotowywanej potrawy. Ciesz się chrupiącymi złocistymi frytkami, przystawkami, pysznym kurczakiem i innymi daniami przygotowanymi w odpowiedniej temperaturze w idealnym czasie.

Łatwy w użyciu i czyszczeniu

Wszystkie zdejmowane części można myć w zmywarce. Nasza powłoka koszyka AirFryer QuickClean jest nieprzywierająca, co ułatwia czyszczenie. Smażenie na powietrzu oznacza również, że w domu nie będzie czuć tradycyjnego zapachu tłuszczu kuchennego.

SPECYFIKACJA:

Dane techniczne

 • Zasilanie: 1500 W
 • Długość przewodu zasilającego: 0,8 m
 • Napięcie: 220-240 V (50 Hz) / 220-230 V (60 Hz)

Budowa

 • Kolor: Czarny

Waga i wymiary

 • Waga urządzenia: 2,75 kg
 • Wymiary produktu (dł. x szer. x wys.): 250*380*300 mm
 • Waga (z opakowaniem): 4,8 kg

Ogólne specyfikacje

 • Kosz można myć w zmywarce
 • Regulacja temperatury: 80-200°C
 • Funkcja zarządzania czasem: do 60 minut
 • Powłoka nieprzywierająca
 • Metody gotowania: pieczenie, grillowanie, podgrzewanie
 • Powłoka wewnętrzna niezawierająca BPA
 • Opakowanie: >90% materiału nadającego się do recyklingu
 • Instrukcja obsługi: 100% papier makulaturowy

Pojemność

 • Misa (litr): 3,7 l
 • Porcje: 3

Funkcje gotowania

 • Smażenie na patelni, pieczenie w piekarniku, grillowanie, pieczenie, gotowanie w jednym naczyniu, smażenie, obsmażanie, danie z produktów mrożonych, podgrzewanie, rozmrażanie, suszenie, tosty

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).