Szczoteczka elektryczna Philips Sonicare HX6830/53

Szczoteczka elektryczna Philips Sonicare HX6830/53 Zobacz większe

349,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Szczoteczka elektryczna Philips Sonicare HX6830/53

Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6830/53 to szczoteczka soniczna posiadająca 2 programy czyszczenia, czujnik siły nacisku oraz technologię BrushSync, która informuje o wymianie końcówki szczoteczki. Czujnik siły nacisku informuje przez wibracje o zbyt silnym szczotkowaniu.

Drgania soniczne z częstotliwością 62 tyś. ruchów na minutę sprawiają, że szczoteczka usuwa więcej płytki nazębnej niż tradycyjne szczoteczki.

Szczoteczka posiada 2 tryby działania:

 • Clean - do czyszczenia zębów,
 • White - wybielający,

Skuteczność czyszczenia:

 • szybkość - do 62 tys. ruchów szczotkujących na minutę,
 • korzyści dla zdrowia: Pozwala ograniczać powstawanie ubytków,
 • wybielanie: Wybielanie zębów po 1 tygodniu,
 • informacja na temat nacisku: rączka wibruje,
 • do 14 dni na jednym ładowaniu,
 • SmartTimer odmierzający 2 minuty,
 • QuadPacer dla pełnego czyszczenia.

Łatwa obsługa:

 • System główki szczoteczki: główki szczoteczki przypinane w łatwy sposób,
 • Wskaźnik akumulatora: podświetlana ikona informuje o stanie naładowania akumulatora,
 • Uchwyt: wąska, ergonomiczna konstrukcja,
 • Wodoszczelność IPX7.

Końcówki kompatybilne z Philips Sonicare HX6830/53:

 • DiamondClean,
 • InterCare,
 • ProResults,
 • Sensitive.

Zestaw Philips Sonicare HX6830/53 zawiera:

 • Szczoteczkę Philips Sonicare w kolorze czarnym,
 • Końcówkę Protective Clean,
 • Ładowarkę,
 • Etui podróżne,

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).