Wymienne ostrze Philips OneBlade 360 QP430/50 3szt

Wymienne ostrze Philips OneBlade 360 QP430/50 3szt Zobacz większe

104,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Wymienne ostrze Philips OneBlade 360 QP430/50 3szt

Przycinaj, modeluj i gól włosy dowolnej długości bez wysiłku

Innowacyjne ostrze 360 wychyla się we wszystkich kierunkach, aby dostosować się do kształtów twarzy. Konstrukcja ta zapewnia nieprzerwany kontakt ze skórą i kontrolę. Łatwe przycinanie włosów i golenie w trudno dostępnych miejscach — niebywała wygoda w kilku ruchach

Przycina włosy, nie podrażnia skóry

 • Przycinanie, modelowanie i golenie
 • 3× ostrze 360
 • Pasuje do wszystkich uchwytów ostrza OneBlade **
 • Ostrze wystarcza na maks. 4 miesiące*

Wyjątkowa technologia OneBlade

Philips OneBlade to nowa, rewolucyjna golarka hybrydowa, która umożliwia przycinanie, golenie oraz precyzyjne stylizowanie krawędzi przy dowolnej długości włosów. Podwójny system ochrony — złożony z zapewniającej poślizg powłoki i zaokrąglonych końcówek — sprawia, że golenie jest łatwiejsze i bardziej komfortowe. Golarka zawiera szybko poruszający się nożyk, który doskonale sprawdza się na włosach każdej długości.

Pasuje do wszystkich modeli OneBlade

Pasuje do modeli OneBlade (QP25xx), OneBlade (QP26xx), OneBlade Pro (QP65xx), OneBlade Pro (QP66xx). Modele QP6620/xx, QP6520/xx, QP6510/xx, QP6505/xx, nie wykorzystają pełnej mobilności tego ostrza. Nie pasuje do modelu QP15XX.

Ostrze, które nie tępi się łatwo

Solidne ostrze ze stali nierdzewnej wytrzymuje do 4 miesięcy użytkowania*, aby zapewnić uczucie świeżości.

Innowacyjne ostrze 360

Porusza się we wszystkich kierunkach, aby utrzymać stały kontakt ze skórą, zapewniając kontrolę przez cały czas, nawet w przypadku najtrudniej dostępnych miejsc.

Stylizuj przy mniejszej liczbie ruchów

I większy komfort w porównaniu z oryginalnym ostrzem (QP210).

Dwustronne ostrze

Dwustronne ostrze pozwala tworzyć precyzyjne krawędzie i ostre linie. Goli zarówno w górę, jak i w dół. Ponieważ widzisz każdy przycinany włos, możesz w ciągu zaledwie kilku sekund uzyskać doskonałe linie.

Na mokro i na sucho

Golarka OneBlade jest całkowicie wodoszczelna (IPX7), dzięki czemu można ją łatwo umyć pod bieżącą wodą. Umożliwia golenie na sucho i mokro, także pod prysznicem — wybór należy do Ciebie. Nie wymaga stosowania pianki.

System golenia

 • Technologia dopasowująca się do kształtów
 • Ostrze 360
 • Podwójny system ochrony

System przycinania

 • Technologia dopasowująca się do kształtów twarzy
 • Ostrze 360
 • Optymalny sposób golenia w przypadku pełnego golenia 2 razy w tygodniu. Rzeczywiste efekty mogą się różnić.
 • * Oprócz QP1XXX, QI1XXX, QP652x, QP651x, QP662x i QP6505

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).