SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON Curl & Straight Confidence D5706 2200W

Nowość SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON Curl & Straight Confidence D5706 2200W Zobacz większe

159,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON Curl & Straight Confidence D5706 2200W

Inteligentna technologia StyleAdapt

Suszenie włosów to dla wielu osób element codziennej pielęgnacji. Warto zadbać o odpowiednio dobraną suszarkę, żeby zapewnić maksymalną dla nich ochronę. Szybkie suszenie nie musi oznaczać dużego nagrzewania, wręcz przeciwnie. Nie musisz iść na żadne kompromisy w zakresie stylizacji swojej fryzury. Zawsze będziesz wyglądać jak po wizycie w salonie fryzjerskim. Wydajność 2200 W przy mniejszym nagrzewaniu sprawia, że włosy będą idealnie wysuszone i zadbane jak nigdy przedtem!

Włosy się nie elektryzują

Równomierne nagrzewanie jest możliwe dzięki temu, że suszarka REMINGTON D5706 jest wyposażona w ceramiczną kratkę jonową. Zapobiega to elektryzowaniu się włosów. Teraz łatwo kontrolujesz suszenie, podczas gdy Twoje włosy są gładkie, eleganckie i odpowiednio chronione. Tylną kratkę łatwo zdejmiesz i wyczyścisz.

Regulator temperatury

Do Twojej dyspozycji są trzy ustawienia temperatury, dzięki czemu dopasujesz ją do swojego rodzaju włosów. Masz też możliwość dwustopniowego ustawienia regulacji nawiewu. Do tego strumień chłodnego powietrza utrwali efekt końcowy i gotowe! Jeśli bardzo się śpieszysz, naciśnij przycisk Turbo, który włącza szybkie suszenie.

Jonizacja

Efekt pięknych i lśniących włosów jest na wyciągnięcie suszarki REMINGTON! Teraz to możliwe dzięki specjalnemu generatorowi wytwarzającemu miliony ujemnych jonów, które mają wpływ na ułożenie Twoich włosów. Dzięki nim są miękkie, nie elektryzują się i łatwo jest je ułożyć.

Nasadki i dyfuzor

Dzięki dwóm nasadkom i okrągłej szczotce wyczarujesz każdą fryzurę, o jakiej zamarzysz. Możesz codziennie zaskakiwać domowników i znajomych z pracy nowym lookiem! Warto również korzystać z dyfuzora, ponieważ powoduje on zwiększenie objętości włosów podczas suszenia. Ponadto osoby z kręconymi włosami mogą bardziej uwidocznić skręt loków.

Dane techniczne:

 • Typ suszarki: Standardowa
 • Moc [W]: 2200
 • Liczba prędkości nadmuchu: 2
 • Liczba zakresów temperatury: 3
 • Wyposażenie: 2 nasadki, Dyfuzor, Okrągła szczotka
 • Składana rączka: Nie
 • Zastosowane technologie: Technologia ceramiczna, Technologia Jonowa
 • Funkcje: Funkcja Turbo, Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor
 • Funkcja Turbo: Tak
 • Funkcja zimnego nadmuchu: Tak
 • Jonizacja: Tak
 • Dyfuzor: Tak
 • Składana rączka: Nie
 • Typ suszarki: Standardowa
 • Wyposażenie: 2 nasadki, Dyfuzor, Okrągła szczotka
 • Kolor: Czarno-brązowy
 • Model producenta: D5706

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).