Generator pary Stacja parowa Tefal GV9820E0 3000W

Nowość Generator pary Stacja parowa Tefal GV9820E0 3000W Zobacz większe

1 649,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Generator pary Stacja parowa Tefal GV9820E0 3000W

 • Idealne rezultaty prasowania
 • Funkcja Smart LED Vision
 • Prasowanie w pionie i poziomie

Stacja parowa Tefal GV9820EO

Generator pary Tefal Pro Express Vision to połączenie wyjątkowej mocy z pomysłową konstrukcją, które gwarantuje doskonałe rezultaty prasowania bez żadnego wysiłku. System Smart LED Vision z oświetleniem zlokalizowanym na nosku żelazka zwiększa precyzję prasowania i ułatwia prasowanie nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Wyjątkowa moc pary sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom, pozostawiając tkaniny idealnie gładkie.

Funkcja Smart LED Vision

Urządzenie zostało wyposażone w system Smart LED Vision - oświetlenie LED zlokalizowane na nosku żelazka, które włącza się automatycznie, kiedy żelazko znajduje się w pozycji poziomej. To innowacyjne rozwiązanie zwiększa precyzję prasowania nawet w słabo oświetlonym pomieszczeniu, zapewniając doskonałe rezultaty za każdym razem.

Idealne rezultaty prasowania

Ta pomysłowa konstrukcja została połączona z wyjątkową skutecznością pary tzn. ciągłym wytwarzaniem pary o mocy 180 g/min pod ciśnieniem 9 barów oraz wyrzutem pary o mocy 750 g/min, który zapewnia wyjątkowo łatwe usuwanie uporczywych zagnieceń. Ciesz się urządzeniam 2w1: używaj jak klasycznego żelazka podczas dłuższych sesji prasowania lub korzystaj z pary podczas poprawek na ostatnią chwilę.

Najlepszy ślizg po tkaninie

Dzięki powłoce stopy żelazka Durilium AirGlide para rozprowadzana jest w sposób optymalny, co zwiększa efektywność prasowania. Dodatkowo, funkcja Autoclean ułatwia utrzymanie stopy żelazka w czystości przez długi czas. Funkcja Anti-Drip, która blokuje kapanie wody z otworów parowych, gwarantuje, że podczas prasowania na twoich tkaninach nie pojawią się plamy.

Wyjmowalny pojemnik

Prasowanie bez przerwy nawet do 90 minut dzięki dużemu pojemnikowi na wodę. Pojemnik możesz w łatwy sposób napełnić wodą dzięki lekkiej konstrukcji i możliwości wyjęcia z urządzenia.

Specyfikacja techniczna:

 • Producent Tefal
 • Kolor Czarno-złoty
 • Moc 3000 W
 • Wytwarzanie pary 180 g/min
 • Dodatkowe uderzenie pary 750 g/min
 • Ciśnienie pary 9 bar
 • Prasowanie w pionie Tak
 • Regulacja pary i temperatury 5 ustawień elektronicznych
 • Czas nagrzewania 2 min
 • Rodzaj stopy Durilium Airglide Autoclean
 • Ciągłe rozprowadzanie pary Końcówka, bok i środek
 • Długość przewodu zasilającego 1.6 m
 • Funkcja zapobiegająca kapaniu Anti-drip Tak
 • Automatyczne wyłączanie Tak
 • System blokowania Tak
 • Pojemność zbiornika na wodę 1.2 l
 • Zbiornik wody Wyjmowany
 • Zbiornik na kamień Tak
 • Funkcja oczyszczania z kamienia Removable anti-scale collector
 • Ostrzeżenie o kamieniu Tak
 • Oświetlenie LED Tak
 • Wymiary opakowania 45 x 35 x 28 cm
 • Waga brutto Ok. 6 kg

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).