Czajnik elektryczny Philips HD9353/90 2060W

Nowość Czajnik elektryczny Philips HD9353/90 2060W Zobacz większe

189,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Czajnik elektryczny Philips HD9353/90 2060W

 • Pokrywka z mechanizmem sprężynowym
 • Pojemność 1,7 l
 • Wskaźnik świetlny
 • Filtr z mikrosiateczką
 • Funkcja utrzymywania ciepła
 • Obudowa w całości ze stali szlachetnej
 • Obrotowa podstawa
 • Automatyczne wyłączanie
 • Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika
 • Schowek na przewód

Delektuj się gorącymi napojami, kiedy zechcesz

Bezprzewodowy czajnik znajduje się na obrotowej (360°) podstawie, co umożliwia łatwe podnoszenie i odstawianie urządzenia.

Wytrzymała, całkowicie metalowa obudowa z atestowanej do kontaktu z żywnością szczotkowanej stali szlachetnej zapewnia długi okres eksploatacji. Przewód można nawinąć pod podstawą, aby dowolnie dopasować jego długość i łatwo go schować.

Funkcja utrzymywania ciepła bez ponownego gotowania

Funkcja utrzymywania ciepła utrzymuje określoną temperaturę wody w czajniku, więc nie trzeba jej ponownie gotować.

Czajnik można napełnić po otwarciu pokrywki z mechanizmem sprężynowym lub przez dziobek. Pokrywkę można otworzyć bez wysiłku za pomocą przycisku, unikając kontaktu z parą. Duży otwór ułatwia czyszczenie. Wskaźnik świetlny wbudowany w wyłącznik zapala się gdy czajnik jest włączony.

System bezpieczeństwa chroniący przed włączeniem pustego czajnika

System bezpieczeństwa zabezpiecza przed włączeniem pustego czajnika. Wyłącza się automatycznie po zagotowaniu wody.

Ukryty element grzejny ze stali szlachetnej umożliwia szybkie gotowanie i łatwe czyszczenie. Poziom wody można łatwo odczytać dzięki wskaźnikowi znajdującemu się pod uchwytem.

Zdejmowany filtr z mikrosiateczką wyłapuje drobne cząsteczki kamienia, nawet o wielkości 200 mikronów, zapewniając czystość wody.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).