FRYTKOWNICA BEZTŁUSZCZOWA PHILIPS HD9650/90 7,3L

FRYTKOWNICA BEZTŁUSZCZOWA PHILIPS HD9650/90 7,3L Zobacz większe

849,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

FRYTKOWNICA BEZTŁUSZCZOWA PHILIPS HD9650/90 7,3L

Maksimum smaku, minimum tłuszczu

W urządzeniu Philips Airfryer XXL przygotujesz ulubione posiłki bez oleju lub z niewielką jego ilością. Nowa technologia usuwania tłuszczu została opracowana z myślą o eliminacji tłuszczu z jedzenia, dzięki czemu ten sposób smażenia jest najzdrowszy dla Ciebie i Twojej rodziny.

Chrupkość i zmniejszona zawartość tłuszczu

 • Technologia usuwania tłuszczu
 • Technologia Rapid Air
 • Czarny, 1,4 kg

Technologia usuwania tłuszczu oddzielająca i przechwytująca nadmiar tłuszczu

Teraz możesz jeść zdrowsze potrawy bez nadmiaru tłuszczu. Philips Airfryer to jedyne tego typu urządzenie wyposażone w technologię usuwania tłuszczu, która oddziela i przechwytuje nadmiar tłuszczu. Rozkoszuj się pysznym, chrupiącym na zewnątrz i delikatnym wewnątrz jedzeniem o mniejszej zawartości tłuszczu.

Dzięki bardzo dużej pojemności w urządzeniu zmieści się cały kurczak lub 1,4 kg frytek

Tak, w nowym urządzeniu Airfryer XXL można przygotować posiłek dla całej rodziny! Duża pojemność ułatwia przygotowanie dużych porcji. Możesz upiec całego kurczaka lub nawet 1,4 kg frytek, by zaspokoić głód całej rodziny lub przyjaciół. W dużej patelni o pojemności 7,3 l zmieści się do sześciu porcji posiłku.

Tryb utrzymywania ciepła umożliwiający podanie potrawy w dogodnym momencie

Dzięki wygodnemu trybowi utrzymywania ciepła możesz zjeść ciepły posiłek, kiedy tylko masz ochotę. Potrawa jest utrzymywana w idealnej temperaturze nawet przez 30 minut.

Technologia Rapid Air zapewniająca pyszne, chrupiące rezultaty

Technologia Rapid Air firmy Philips zapewnia 7-krotnie szybszy przepływ powietrza, co pozwala uzyskać pyszne, chrupiące rezultaty smażenia*. Możesz rozkoszować się zdrowszymi, smacznymi przekąskami i potrawami — chrupkimi na zewnątrz i delikatnymi w środku.

1,5 raza szybciej niż w piekarniku

Dzięki urządzeniu Philips Airfryer gotowanie jest szybsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Unikalna technologia błyskawicznego nagrzewania i szybkiego przepływu powietrza sprawia, że potrawy są przyrządzane 1,5 raza szybciej niż w piekarniku. A co najważniejsze — urządzenia Airfryer nie trzeba rozgrzewać. Wystarczy je włączyć i rozpocząć gotowanie.

Kosz QuickClean i możliwość mycia wszystkich odłączanych części w zmywarce

Dzięki koszowi QuickClean ze zdejmowaną, nieprzywierającą siateczką czyszczenie urządzenia Airfryer jest łatwe i szybkie. Zarówno kosz, jak i wyjmowaną szufladę z powłoką zapobiegającą przywieraniu można myć w zmywarce.

Smażenie powietrzem, zamiast oleju

Urządzenie Airfryer wykorzystuje gorące powietrze do przygotowywania ulubionych posiłków praktycznie bez oleju, możesz więc smażyć, używając nawet 90% mniej tłuszczu*. Delektuj się pysznym i chrupkim jedzeniem jak z głębokiego oleju, które zawiera minimalną ilość tłuszczu.

Cyfrowy wyświetlacz z 5 gotowymi programami gotowania

Łatwy w użyciu cyfrowy interfejs zawiera gotowe programy do przyrządzania mrożonych frytek, mięsa, ryb, całego kurczaka i udek za jednym dotknięciem. Pokrętło QuickControl pozwala ustawić temperaturę i czas gotowania.

Smażenie, pieczenie, grillowanie, a nawet odgrzewanie

W urządzeniu Philips Airfryer można przygotowywać setki dań. Smaż, piecz, grilluj, a nawet odgrzewaj posiłki. Dzięki unikalnej technologii przepływu powietrza i konstrukcji w kształcie rozgwiazdy każdy kęs jest przepyszny. Umożliwia ona równomierne podgrzewanie potraw ze wszystkich stron, dzięki czemu za każdym razem są doskonale usmażone.

Dane techniczne

Informacje ogólne

 • Regulacja czasu: Do 60 minut
 • Regulacja temperatury: 40–200°C
 • Funkcja programowania gotowania
 • Nienagrzewająca się obudowa
 • Wbudowany schowek na przewód
 • Możliwość mycia w zmywarce
 • Automatyczne wyłączanie
 • Schowek na przewód
 • Sygnał gotowości
 • Wyłącznik
 • Wskaźnik zasilania
 • Technologia: Technologia usuwania tłuszczu

Charakterystyka produktu

 • Automatyczne wyłączanie
 • Schowek na przewód
 • Cyfrowy ekran dotykowy
 • Możliwość mycia w zmywarce
 • Sygnał gotowości
 • Regulacja temperatury
 • Funkcja trzymania ciepła
 • Książeczka i aplikacja z przepisami
 • Gotowy program
 • Kosz QuickClean
 • Zaawansowana funkcja szybkiego podgrzewania

Stylistyka i wykończenie

 • Materiał korpusu: Plastik
 • Kolor panelu sterowania: Czarny

Dane techniczne

 • Moc: 2225  W
 • Programy: 5 programów
 • Przycisk utrzymywania ciepła
 • Natychmiastowe włączanie i wyłączanie podgrzewania wstępnego
 • Przycisk programowania
 • Interfejs: Cyfrowy
 • Technologia usuwania tłuszczu
 • Pojemność kosza: 1,4 kg (0,8 kg frytek)

Waga i wymiary

 • Wymiary produktu (D x S x W): 433 x 321 x 315  mm
 • Waga produktu: 7,99  kg

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).