Płyta indukcyjna BOSCH PowerBoost Serie 4 PUE611BB5E

Nowość Płyta indukcyjna BOSCH PowerBoost Serie 4 PUE611BB5E Zobacz większe

1 179,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Płyta indukcyjna BOSCH PowerBoost Serie 4 PUE611BB5E

 • Kolor: Czarny
 • Szerokość [cm]: 59.2
 • Ilość pól grzejnych/palników: 4
 • Wykonanie płyty: Ceramika
 • Sterowanie: Dotykowe, TouchSelect
 • Zabezpieczenia: Czasowy wyłącznik bezpieczeństwa, Główny wyłącznik bezpieczeństwa, Wskaźniki ciepła resztkowego, Zabezpieczenie przed dziećmi
 • Zastosowane technologie: Power Boost, Technologia indukcyjna, TouchSelect
 • TouchSelect: sterowanie wybranym polem grzewczym i łatwe ustawienie żądanej mocy.
 • PowerBoost: do 35% szybsze grzanie w stosunku do najwyższego poziomu mocy.
 • Funkcja QuickStart: rozpocznij gotowanie od razu wybierając żądany poziom mocy.
 • ReStart: w przypadku wykipienia, płyta wyłącza się automatycznie, zapisując ostatnio wybrane ustawienia.
 • Timer z wyłączeniem pola grzewczego: wyłącza odpowiednie pole grzewcze po osiągnieciu nastawionego czasu gotowania.

Nowoczesne wzornictwo: płyta bezramkowa

Dzięki nowoczesnemu wzornictwu płyty Bosch gwarantują estetyczne doznania i niebywałą przyjemność z gotowania. Ich funkcjonalność wynika ze staranności i dbałości o najdrobniejszy szczegół. Proponowana płyta bezramkowa zachwyca czystością linii i sprzyja łatwej pielęgnacji. Tak eleganckie wykończenie pasuje do każdej, nawet najbardziej designerskiej kuchni

DirectSelect

Sterowanie DirectSelect eliminuje konieczność wielokrotnego naciskania wskaźnika mocy pola dla ustawienia poziomu 8 czy 9 – teraz wystarczy lekkie dotknięcie żądanego stopnia grzania. W wybranych modelach skala mocy została dodatkowo rozbudowana o wartości pośrednie (symbol „o”). Dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania można wybrać strefy gotowania i ustawić dokładny poziom mocy — szybko i łatwo.

PowerBoost

Teraz 2 litry wody możesz zagotować niemal trzy razy szybciej niż na konwencjonalnej płycie ceramicznej. Funkcja PowerBoost  zwiększa moc wybranego pola grzewczego aż do 50% i zdecydowanie skraca czas gotowania.

QuickStart

Dzięki funkcji QuickStart nie musisz za każdym razem aktywować pola grzania, na którym właśnie postawiłeś naczynie. Wystarczy włączyć płytę, a funkcja natychmiast rozpozna usytuowanie garnka lub patelni i automatycznie aktywuje odpowiednie pole. Do Ciebie należy jedynie wybór poziomu mocy.

Wskaźnik zużycia energii

Wykształć w sobie pozytywne nawyki oszczędnego używania płyty. Pomoże Ci w tym wskaźnik zużycia energii. Pozwala on obserwować pobór prądu od momentu rozpoczęcia gotowania, aż do wyłączenia płyty. Dowiesz się, kiedy warto stosować pokrywki (zużycie energii spada nawet do 20%) i kiedy ustawić stabilną temperaturę dla całego procesu gotowania. Oszczędzisz nie tylko pieniądze, ale i środowisko.

Dane techniczne

 • Typ urządzenia: Stefa grzejna ceramika
 • Typ budowy:Do zabudowy
 • Rodzaj grzania: Elektryczny
 • Liczba pól grzewczych: 4
 • Wymagana przestrzeń instalacyjna (WxSxG): 51 x 560-560 x 490-500mm
 • Szerokość: 592 mm
 • Wymiary urządzenia: 51 x 592 x 522 mm
 • Wymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): .130 x 753 x 610mm
 • Masa netto: 9.4 kg
 • Masa brutto (kg): 11.6 kg
 • Wskaźnik zalegania ciepła:Oddzielny dla każdego pola grzewczego
 • Usytuowanie panelu sterowania: Przód płyty
 • Materiał powierzchni płyty grzewczej: Ceramika
 • Kolor powierzchni: Czarny
 • Długość kabla przyłączeniowego: 110.0 cm
 • Napięcie (V): 220-240 V
 • Częstotliwość (Hz): 50; 60 Hz

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).