Automatyczny ekspres ciśnieniowy Jura ENA 4 Full Nordic White 1450W

Nowość Automatyczny ekspres ciśnieniowy Jura ENA 4 Full Nordic White 1450W Zobacz większe

2 799,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Automatyczny ekspres ciśnieniowy Jura ENA 4 Full Nordic White 1450W

Jak brzmi najprostszy przepis na przygotowanie filiżanki doskonałej kawy? ENA 4, nowy, mały ekspres JURA na jedną filiżankę, który jest ucieleśnieniem bogatego doświadczenia i pasji tworzenia inteligentnych produktów. I to się czuje.

Naciśnij przycisk i rozkoszuj się smakiem – w ten prosty sposób obsługa ENA 4 sprowadza się do minimum. Można dokonać wstępnego ustawienia trzech stopni aromatu kawy, jak również wybrać kawę mieloną. Zgodnie z mottem JURA profesjonalny młynek Aroma zapewnia idealny smak kawy «świeżo mielonej, nie z kapsułki» Inteligentny Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji w przypadku krótkich specjałów i wkracza w nowy wymiar aromatu. Ponadto umożliwia maksymalną elastyczność podczas programowania pojemności filiżanki.

Świeżo mielona, nie z kapsułki:

Najlepsza jakość kawy z nowo opracowanym, inteligentnym Procesem Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) dla większej swobody w programowaniu filiżanek.

Szybkość:

Profesjonalny młynek Aroma gwarantuje intensywny smak

Prostota:

Od jednego naciśnięcia przycisku do delektowania się smakiem dzięki prostej obsłudze i funkcjom wstępnego wyboru.

Niewielki rozmiar:

Nowoczesne wzornictwo i kompaktowe wymiary w atrakcyjnych wariantach kolorystycznych Full Metropolitan Black i Full Nordic White.

Dane techniczne

 • Producent: Jura
 • Model: ENA 4 (EB) 15499
 • Kolor: Nordic White
 • Dostępne napoje: Espresso, Espresso doppio, Coffee, Caffè doppio
 • Zastosowane technologie: WiFi/Smart Connect Ready(brak adapterów w zestawie), Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®), Kompatybilny z J.O.E.®, Inteligentne wstępne nagrzewanie, Technologia zaparzania 3D, Komunikacja WiFi, Inteligentny System Wody (I.W.S.®), JURA hygiene: certyfik
 • Wyświetlacz: Symbole
 • Sterowanie: Przyciski
 • Typ ekspresu: Ciśnieniowy - automatyczny
 • Ciśnienie (bar): 15
 • Rodzaj kawy: Ziarnista, mielona.
 • Młynek: Profesjonalny Młynek Aroma
 • Moja kawa - indywidualne przepisy na kawę: Nie
 • Parzenie dwóch kaw mlecznych jednocześnie: Nie
 • Regulacja wysokości dyszy: Tak
 • Regulacja stopnia zmielenia kawy: Tak
 • Regulacja ilości zaparzanej kawy: Tak
 • Regulacja mocy kawy: Tak
 • Regulacja temperatury kawy: Tak
 • Pojemność zbiornika na kawę (g): 125
 • Pojemność zbiornika na wodę (l): 1,1
 • Higiena i czyszczenie ekspresu: automatyczne
 • Możliwość stosowania filtra do wody: Tak
 • Wyjmowany zaparzacz ułatwiający czyszczenie: Nie
 • Moc (W): 1450
 • Wymiary: 27.1 x 32.3 x 44.5 [cm] (Szer. x Wys. x Gł.)
 • Waga: 9,4 kg

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).