Suszarka do włosów Philips Suszarka Pro BHD274/00

Nowość Suszarka do włosów Philips Suszarka Pro BHD274/00 Zobacz większe

189,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

SUSZARKA DO WŁOSÓW PHILIPS DryCare Pro BHD274/00

Szybkość i moc suszenia zapewniające profesjonalne efekty

Suszarka Philips Pro jest wyposażona w profesjonalny silnik AC, który umożliwia uzyskanie prędkości powietrza do 130 km/h, co zapewnia szybkie i profesjonalne efekty. Ma również ustawienie ThermoProtect zapewniające optymalną temperaturę, chroniąc przed przegrzaniem.

Szybkość i moc suszenia zapewniające profesjonalne efekty

 • Silnik o dużej mocy
 • Moc suszenia 2200 W
 • Duża prędkość powietrza do 130 km/h
 • 2x więcej jonów zapewnia włosom blask

Szybkie suszenie, wydajny silnik AC

Suszarka Philips Pro jest wyposażona w wydajny silnik AC opracowany z myślą o profesjonalnych zastosowaniach. Dzięki niemu powietrze porusza się z prędkością nawet 130 km/h, co zapewnia szybkie i satysfakcjonujące rezultaty.

Moc 2200 W zapewnia doskonałe rezultaty i szybkie suszenie

Ta suszarka Pro o mocy 2200 W zapewnia silny nadmuch. Połączenie mocy i prędkości sprawia, że suszenie i układanie włosów jest szybsze i prostsze.

Ustawienie temperatury ThermoProtect

Ustawienie temperatury ThermoProtect zapewnia optymalną temperaturę suszenia oraz dodatkową ochronę przed przegrzaniem włosów. Przy identycznym, mocnym nadmuchu powietrza można skutecznie suszyć włosy, nie niszcząc ich.

2 razy więcej jonów zapewnia lśniące i gładkie włosy

Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają ich łuski, nadając fryzurze piękny blask. W rezultacie włosy stają się lśniące i gładkie. Źródłem pielęgnacji jonowej jest zaawansowany jonizator, który uwalnia dwa razy więcej jonów** w porównaniu ze standardowym jonizatorem, zapewniając pielęgnację wszystkich pasm włosów pod każdym kątem.

Zimny nadmuch pozwala utrwalić fryzurę

Profesjonaliści nie obędą się bez przycisku Cool Shot, który umożliwia korzystanie z intensywnego nadmuchu zimnego powietrza. Używa się go po ułożeniu włosów w celu wykończenia fryzury i nadania jej ostatecznego kształtu.

6 ustawień prędkości i temperatury zapewnia idealną kontrolę

Wymaganą prędkość i temperaturę można dostosować w celu ułożenia idealnej fryzury. Sześć różnych ustawień zapewnia optymalną kontrolę i pozwala precyzyjnie wykonać idealną fryzurę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Koncentrator skupiający strumień powietrza w otworze o szerokości 9 mm — doskonały do modelowania

Koncentrator skupia strumień powietrza w otworze o szerokości 9 mm, umożliwiając precyzyjne modelowanie konkretnych obszarów. To doskonała nasadka do czesania podczas suszenia i modelowania.

Dyfuzor zwiększa objętość, pozwala tworzyć puszyste loki i sprężyste fryzury

Dyfuzor rozprowadza strumień powietrza po włosach, zwiększając ich objętość i zmniejszając puszenie podczas suszenia. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, trzymaj dyfuzor blisko skóry głowy, przy cebulkach włosów. Delikatne wypustki masujące dyfuzora zwiększają objętość, maksymalizują grubość, sprężystość i ułatwiają układanie loków.

Dane techniczne:

 • Rodzaj suszarki: duża
 • Moc: 2200 W
 • Ilość prędkości i nadmuchu: 2
 • Ilość zakresów temperatury: 2
 • Jonizacja: tak
 • Opcja zimnego nadmuchu: tak
 • Rozkładana rączka: nie
 • Dyfuzor: tak
 • Silnik: AC
 • Seria: DryCare
 • Funkcje dodatkowe: ThermoProtect, zabezpieczenie przed przegrzaniem, 2x Ionic
 • Wymiary opakowania: 23,40 x 30 x 10 cm
 • Waga z opakowaniem: 1,10 kg
 • Wyposażenie: koncentrator

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).