Golarka PHILIPS OneBlade Pro Face+Body QP6651

Golarka PHILIPS OneBlade Pro Face+Body QP6651/61 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

367,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Golarka PHILIPS OneBlade Pro Face+Body QP6651

 • Stylizacja oraz golenie zarostu jednym ostrzem
 • Ostrze OneBlade 360 o wyjątkowej konstrukcji dopasowuje się do kształtu twarzy
 • Technologia OneBlade zapewnia możliwość golenia włosów dowolnej ilości
 • Brak ryzyka podrażnień i zacięć, także w miejscach wrażliwych
 • Ostrze jest dwustronne i szybko się porusza
 • W pełni naładowana bateria to do 120 minut działania
 • Możliwość golenia na mokro i na sucho, z pianką i w czasie brania prysznica

Wyjątkowa technologia OneBlade

Innowacyjną technologię Philips OneBlade stworzono tak, aby działało wszechstronnie. Dzięki temu jednym urządzeniem można przycinać, golić i stylizowaćPodwójny, specjalny system ochrony gwarantuje komfortowe użytkowanie, ponieważ dba, żeby golenie nie odbywało się za blisko skóry. Wyjątkowy nożyk szybko się porusza, wykonując 200 ruchów na sekundę (12 000 razy na minutę). Osiągniesz więc perfekcyjne rezultaty, nawet w przypadku dłuższego zarostu.

Wygoda na co dzień

Dopracuj swój zarost przed lustrem lub przytnij włosy na ciele pod prysznicem. Korzystaj z golarki tak, jak lubisz i szybko osiągnij pożądane rezultaty! Dzięki temu, że OneBlade Pro 360 pozwala na golenie zarówno na sucho, jak i na mokro, jest niesamowicie wygodny w użytkowaniu.

Wydajna bateria na długie golenie

Wydajna bateria OneBlade Pro 360 zapewnia działanie nawet do 120 minut. W pełni naładowana wystarczy na kilka sesji golenia, a w razie potrzeby doładujesz ją już w 1 godzinę.

 • Model: OneBlade Pro QP6651/30
 • Zasilanie: Akumulatorowe > Trymery Akumulatorowe
 • Czas pracy bezprzewodowej: 120 min
 • Rodzaj golenia: Na sucho i mokro > Trymery do golenia Na sucho i mokro
 • Możliwość mycia pod wodą: Tak
 • Zastosowanie: do stylizacji brody > Trymery do stylizacji brodydo ciała > Trymery do ciała

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).